fbpx

Spoločenské priestory pre každú akciu

Hľadáte priestory na spoločenskú akciu alebo konferenciu? Odporúčame Vám prísť sa pozrieť k nám. Naše bohaté skúsenosti, by sme radi využili pri organizovaní Vašich podujatí. Novozrekonštruované priestory sú svojou eleganciou, funkčnosťou a veľkosťou skrátka najlepšou voľbou pre Vás. Priestory sú vhodné na organizovanie kongresov, výstav, prezentácií, spoločenských udalostí, svadieb či osláv.

Flexibilné prepojenie jednotlivých sál umožňuje organizovať podujatia až do 500 účastníkov.

 

MiestnosťMax. kapacitaKino sedenieŠkolské sedenieU sedenieCena
(0 - 4
hodiny)
Každá ďalšia hodina
Konferenčná sála100 miest100 miest70 miest70 miest250 €20 €
Spoločenská sála s terasou140 miest120 miest100 miest400 €20 €
Salónik Choč30 miest150 €20 €
Salónik Čebrať25 miest150 €20 €
Átrium100 miest35 miest24 miest150 €20 €
Divadelná sála500 miest500 miest380 miest800 € (celodenný prenájom)50 € (upratovanie, technik, osvetlenie, energie, stôl)

 

Ponuka našich 3 hotelov dokáže plne zabezpečiť potreby Vášho firemného eventu za veľmi prijateľné ceny. Viac informácií

Naše profesionálne služby a bohaté skúsenosti sú presne tým, čo Vám uľahčí organizáciu udalosti a jej úspešný výsledok.

 

Rezervácie priestorov

sales@hotelkultura.sk

 

Spoločenská sála s terasou

 

Salónik Čebrať

 

HOTEL KULTÚRA*** Vám ponúka dva salóniky. Choč a Čebrať s kapacitou každý 20-30 miest, ktoré sú vhodné na organizovanie obchodných rokovaní, školení a na príležitostné stretnutia.

 

Átrium

 

Átrium HOTELA KULTÚRA*** je jedinečným priestorom uprostred hotela a je jeho srdcom. Átrium je ideálne na organizovanie rautov a občerstvenia po kongresoch a konferenciách. Kapacita Átria je 70-100 osôb + ďalších 150 obslúžime v priľahlej Spoločenskej sále, ktorá je spojená s Átriom. Súčasťou Spoločenskej sály je priestranná terasa s výhľadom na okolité hory a historické centrum mesta Ružomberok.

 

Divadelná sála

Jedným z najväčších priestorov na prenájom, ktoré hotel ponúka je „Veľká dvorana“. Nachádza sa v kultúrno – spoločenskej časti KDAH. Veľká dvorana je viacúčelová divadelná sála s kapacitou 500 osôb, ktorá je vhodná na využitie ako kongresové centrum, tanečno – spoločenská sála a podobne. Veľká dvorana je na bezbariérovo prepojená s Átriom a Spoločenskou sálou s terasou, s ktorými sa nachádza na jednom podlaží.