fbpx

Gastronómia

v moderných a elegantných priestoroch

Skvelá gastronómia
Kvalitné denné menu
Platené parkovanie

Gastronómia v modernom šate

Ochutnajte gastronómiu v modernom šate, pod vedením nášho skúseného kuchárskeho tímu. Výnimočnú atmosféru dotvárajú elegantné priestory Reštaurácie s výhľadom na historické centrum a pešiu zónu.

Kapacita Reštaurácie je 70 miest s bezbariérovým prístupom. Okrem gastronomického zážitku je vhodná pre svadby, rodinné oslavy a firemné posedenia.

Skvelé raňajky pre ubytovaných ale aj externých hostí podávame v reštaurácii v čase od 7.00 -9.30 hod. Raňajkové menu nájdete tu.

Populárne DENNÉ MENU napĺňa našu Reštauráciu počas pracovných dní v čase od 11:00 do 14:00 hod. Každý deň máme na výber päť jedál. Minimálne jedno z jedál je vždy bezmäsité a taktiež sa snažíme ponúknuť aj jedlo pre osoby s potravinovou intoleranciou na lepok a laktózu.

Radi Vás v našej Reštaurácii privítame a to na základe vopred dohodnutej rezervácie. V prípade záujmu zavolajte prosím našich manažérov na telefónnych číslach 0917 450 621.

 

Reštaurácia Hotel Kultúra

Kaviareň – miesto stretnutí

Vo vedľajšom priestore Kaviarne si môžete pochutnať na výbornej káve, domácich koláčoch, slovenských vínach a skvelých drinkoch, ktoré si môžete vybrať z nášho nápojového lístka, vínnej karty či aktuálnej jarnej ponuky nápojov. Kaviareň je rozdelená na fajčiarsku a nefajčiarsku časť.

 

Otváracie hodiny Kaviarne

Pondelok – Piatok     08.00 – 21.00 hod.

Sobota                          09.00 – 21.00 hod.

Nedeľa                          10.00 – 21.00 hod.

 

 

Nové priestory Reštaurácie, Kaviarne a spoločných priestorov odzrkadľujú eleganciu a históriu budovy, ktorá je už takmer 100 rokov neprehliadnuteľnou súčasťou historického centra Ružomberka. Je miestom stretnutí Ružomberčanov, ale aj priestorom pre kongresy a komfortné ubytovanie v centre Ružomberka.

Rezervácie

Máme skúsenosti s prípravou rozličných jedál a servisom pre veľké akcie (kongresy, mítingy, stužkové slávnosti, svadby) a radi Vám poradíme pri zostavení menu.

Možnosť objednania akcie: