Milí hostia, Hotel KULTÚRA *** je od 01.02.2021 dočasne zatvorený. Veríme však, že situácia sa čoskoro zmení a opäť sa uvidíme.

V prípade záujmu o rezerváciu ubytovania, nás prosím kontaktujte e-mailom alebo telefonicky +421918 913 016.

Gastronómia

Reštaurácia a Kaviareň sú vzhľadom k aktuálnym opatreniam zatvorené.

Skvelá gastronómia
Kvalitné denné menu
Bezplatné parkovanie

Gastronómia v modernom šate

Ochutnajte gastronómiu v modernom šate, pod vedením nášho skúseného kuchárskeho tímu. Výnimočnú atmosféru dotvárajú elegantné priestory reštaurácie s výhľadom na historické centrum a pešiu zónu. Okrem A LA CARTE menu poskytujeme aj kvalitné denné menu z čerstvých surovín.

Kapacita reštaurácie je 70 miest s bezbariérovým prístupom. Okrem gastronomického zážitku je vhodná pre svadby, rodinné oslavy a firemné posedenia.

Populárne DENNÉ MENU napĺňa našu reštauráciu medzi 11:00 až 14:30 hod. Každý deň je na výber z 3 – 4 jedál, vždy aj bezmäsité jedlo a možnosť prípravy jedla pre celiatikov.

Reštaurácia Hotel Kultúra

Kaviareň – miesto stretnutí

Vo vedľajšom priestore kaviarne si môžete pochutnať na výbornej káve, domácich koláčoch, slovenských vínach a skvelých drinkoch, ktoré si môžete vybrať z našej ponukyvínnej karty či aktuálneho jesenného menu. Kaviareň je rozdelená na fajčiarsku a nefajčiarsku časť.

Nové priestory reštaurácie, kaviarne a spoločných priestorov odzrkadľujú eleganciu a históriu budovy, ktorá je už takmer 100 rokov neprehliadnuteľnou súčasťou historického centra Ružomberka. Je miestom stretnutí Ružomberčanov, ale aj priestorom pre kongresy a komfortné ubytovanie v centre Ružomberka.

Rezervácie

Informácie ohľadom gastronómie Vám poskytneme na sales@hotelkultura.sk.
Máme skúsenosti prípravou rozličných jedál a servisom pre veľké akcie (kongresy, mítingy, stužkové slávnosti, svadby) a radi Vám poradíme pri zostavení menu.

Možnosť objednania akcie: sales@hotelkultura.sk