fbpx

AKTUÁLNE COVID PODMIENKY V HOTELI KULTÚRA***

Vážení hostia, vzhľadom na aktuálnu pandemickú situáciu a vládou stanovený lockdown, je náš hotel momentálne zatvorený. Termíny je naďalej možné rezervovať, pri akejkoľvek zmene garantujeme BEZPLATNÉ STORNO.

Silvestrovský pobyt

TOP ZÁBAVA

Je tu ten správny čas prísť do Hotela KULTÚRA*** a zažiť na Silvestra „tie roky 80te“. Tí čo ste ich prežili budete spomínať a tí čo nie, môžete zistiť, aké by to bolo ocitnúť sa v minulosti. Silvestrovský večer v retro štýle rozprúdi zábavu v každom z Vás.

389 € / 2 osoby / 2 noci

519 € / 2 osoby / 3 noci

SKI pobyt Štandard ADULT FRIENDLY

FIRST MOMENT

Doprajte si skvelú lyžovačku FIRST MOMENT s ubytovaním v Hoteli KULTÚRA***. Užite si príjemný pobyt a dokonalé wellness centrum po magickej lyžovačke na Kubínskej. V našom "Adult Friendly" hoteli si určite prídete na svoje!

279 € / 2 osoby / 2 noci

379 € / 2 osoby / 3 noci

SKI pobyt Komfort ADULT FRIENDLY

FIRST MOMENT

Zažite skvelú FIRST MOMENT zimnú dovolenku v "Adult Friendly" Hoteli KULTÚRA***. S Komfort pobytom si užijete dokonalý relax po magickej lyžovačke na Kubínskej. V našom elegantnom hoteli s výhľadom na historické centrum mesta Ružomberok, si určite prídete na svoje!

309 € / 2 osoby / 2 noci

419 € / 2 osoby / 3 noci

SKI pobyt DE LUXE ADULT FRIENDLY

TOP PONUKA

Nechajte sa hýčkať počas luxusného FIRST MOMENT DE LUXE pobytu v "Adult Friendly" Hoteli KULTÚRA***. Raňajky do postele, masáž či neobmedzený vstup do wellness Vám zaručí dokonalý relax po magickej lyžovačke na Kubínskej. V našom elegantnom hoteli s výhľadom na historické centrum mesta Ružomberok, si určite prídete na svoje!

389 € / 2 osoby / 2 noci

499 € / 2 osoby / 3 noci