fbpx

Veľkonočný pobyt na Liptove ADULT FRIENDLY

NENECHAJTE SI UJSŤ

Slnko svieti, posledné kúsky snehu na okolitých vrchoch sa pomaly topia a štebotavý spev vtákov navôkol je znamením, že Veľká noc nám už klope na dvere. Príďte si ju vychutnať do nášho ADULT FRIENDLY Hotela KULTÚRA***, kde Vám poskytneme komfort, ktorý určite oceníte.

269,00 € / 2 osoby / 2 noci

Jarný wellness pobyt ADULT FRIENDLY

NÁŠ TIP

Príďte k nám načerpať nové sily do ďalších dní. Kvalitné služby Hotela KULTÚRA*** doplnené krásou okolitej prírody, budú pre Vás ako balzam na dušu. K tomu výborné jedlo či neobmedzený vstup do hotelového wellness centra.

269,00 € / 2 osoby / 2 noci 

Jarný wellness pobyt DE LUXE ADULT FRIENDLY

NÁŠ TIP

Doprajte si to najlepšie a príďte si k nám vychutnať zaslúžený oddych počas DE LUXE pobytu. Ubytovanie v apartmáne, neobmedzený vstup do hotelového wellness centra či relaxačná masáž aromatickými olejmi. Neváhajte a rezervujte si svoju "chvíľku pohody".

319,00 € / 2 osoby / 2 noci

SKI pobyt ADULT FRIENDLY

Doprajte si skvelú lyžovačku s ubytovaním v Hoteli KULTÚRA***. Užite si príjemný pobyt a dokonalé wellness centrum po magickej lyžovačke na Kubínskej. V našom "Adult Friendly" hoteli si určite prídete na svoje!

309 € / 2 osoby / 2 noci

429 € / 2 osoby / 3 noci

SKI pobyt DE LUXE ADULT FRIENDLY

NÁŠ TIP

Nechajte sa hýčkať počas luxusného DE LUXE pobytu v "Adult Friendly" Hoteli KULTÚRA***. Okrem výbornej lyžovačky na Kubínskej, Vás čaká ubytovanie v apartmáne, neobmedzené wellness centrum ako aj relaxačná masáž.

359 € / 2 osoby / 2 noci

489 € / 2 osoby / 3 noci