fbpx

(Slovenčina) Veľkonočný pobyt na Liptove ADULT FRIENDLY

(Slovenčina) NENECHAJTE SI UJSŤ

(Slovenčina) Slnko svieti, posledné kúsky snehu na okolitých vrchoch sa pomaly topia a štebotavý spev vtákov navôkol je znamením, že Veľká noc nám už klope na dvere. Príďte si ju vychutnať do nášho ADULT FRIENDLY Hotela KULTÚRA***, kde Vám poskytneme komfort, ktorý určite oceníte.

(Slovenčina) 269,00 € / 2 osoby / 2 noci

(Slovenčina) Jarný wellness pobyt ADULT FRIENDLY

(Slovenčina) NÁŠ TIP

(Slovenčina) Príďte k nám načerpať nové sily do ďalších dní. Kvalitné služby Hotela KULTÚRA*** doplnené krásou okolitej prírody, budú pre Vás ako balzam na dušu. K tomu výborné jedlo či neobmedzený vstup do hotelového wellness centra.

(Slovenčina) 269,00 € / 2 osoby / 2 noci 

(Slovenčina) Jarný wellness pobyt DE LUXE ADULT FRIENDLY

(Slovenčina) NÁŠ TIP

(Slovenčina) Doprajte si to najlepšie a príďte si k nám vychutnať zaslúžený oddych počas DE LUXE pobytu. Ubytovanie v apartmáne, neobmedzený vstup do hotelového wellness centra či relaxačná masáž aromatickými olejmi. Neváhajte a rezervujte si svoju "chvíľku pohody".

(Slovenčina) 319,00 € / 2 osoby / 2 noci

(Slovenčina) SKI pobyt ADULT FRIENDLY

(Slovenčina) Doprajte si skvelú lyžovačku s ubytovaním v Hoteli KULTÚRA***. Užite si príjemný pobyt a dokonalé wellness centrum po magickej lyžovačke na Kubínskej. V našom "Adult Friendly" hoteli si určite prídete na svoje!

(Slovenčina) 309 € / 2 osoby / 2 noci

(Slovenčina) 429 € / 2 osoby / 3 noci

(Slovenčina) SKI pobyt DE LUXE ADULT FRIENDLY

(Slovenčina) NÁŠ TIP

(Slovenčina) Nechajte sa hýčkať počas luxusného DE LUXE pobytu v "Adult Friendly" Hoteli KULTÚRA***. Okrem výbornej lyžovačky na Kubínskej, Vás čaká ubytovanie v apartmáne, neobmedzené wellness centrum ako aj relaxačná masáž.

(Slovenčina) 359 € / 2 osoby / 2 noci

(Slovenčina) 489 € / 2 osoby / 3 noci